Personeel en Beheerliggaam.

Hoof

Frans van Kradenburg

Graad 4 tot Graad 6 Buite LO

Graad 7 LO

Adjunkhoof

Suzie Sutherland

Graad 6 Engels HT

Departementshoof: Senior Fase

Ané Hartman

Graad 7 Wiskunde

Graad 7 EBW

Departementshoof: Senior Fase

Henk van der Walt

Graad 6 Wetenskap en Tegnologie

Graad 7 Wetenskap

Departementshoof: Senior Fase

Trudie Wilken

Graad 7 Afrikaans HT en EAT

Graad 7 Aardrykskunde

Graad R Hoof

Zelda Naudé

Graad R  Afrikaans

Departementshoof: Grondslagfase

Roxana Dercksen

Graad 3 Engels

Departementshoof: Grondslagfase

Liesl Steyn

Graad 3 Afrikaans

Louise van der Walt

Graad RR Afrikaans

Amanda Viljoen

Graad R Afrikaans

Lindsy Nolte

Graad R Engels

Ilda Walton

Graad R Engels

Joanne van Eeden

Graad 1 Afrikaans

Kristen Tait

Graad 1 Afrikaans

Fatima Bordalo

Graad 1 Engels

Anneke Smit

Graad 1 Engels

Junita Schoeman

Graad 2 Afrikaans

Megan Pretorius

Graad 2 Afrikaans

Irné Wiese

Graad 2 Engels

Suné Claassen

Graad 2 Engels

Jeanne-Marie Venter

Graad 3 Afrikaans

Karin-Mari Pretorius

Graad 3 Engels

Johann Smith

Graad 4 Voog

Graad 4 Wiskunde

Renette Bester

Graad 4 Voog

Graad 4 Afrikaans HT en EAT

Ané Oosthuysen

Graad 4 Voog

Graad 4 Engels HT en EAT

Marizaan de Jonge

Graad 4 Voog

Graad 4 en Graad 5 Aardrykskunde

Graad 4 en Graad 5 Geskiedenis

Jalani Crause

Graad 5 Voog

Graad 4 Wetenskap en Tegnologie

Graad 5 Wetenskap en Tegnologie

Luzaan Smit

Graad 5 Voog

Graad 4 tot Graad 6 Kuns

Natasha van Schalkwyk

Graad 5 Voog

Graad 5 Wiskunde

Lizaan Pretorius

Graad 5 Voog

Graad 5 Afrikaans HT en EAT

Angie Pretorius

Graad 6 Voog

Graad 5 Wetenskap en Tegnologie

Graad 6 Wiskunde

Con Badenhorst

Graad 6 Voog

Graad 6 Aardrykskunde

Graad 6 en Graad 7 Geskiedenis

Graad 7 Tegnologie

Graad 7 EBW

Licia Pienaar

Graad 6 Voog

Graad 6 Afrikaans HT en EAT

Graad 7 Kuns

Sharné Garson

Graad 7 Voog

Graad 6 Engels EAT

Graad 7 Engels HT en EAT

Tanya Swanepoel

Graad 7 Voog

Graad 5 Engels HT en EAT

Jana Viljoen

Akademiese Assistent

Nelly Siwelane

Akademiese Assistent

Vania Visser

Akademiese Assistent

Amoré Wilken

Akademiese Assistent

Charné Rossouw

Sport Assistent

Franz-Petrus van Kradenburg

Sport Assistent

Dian de Villiers

Sport Assistent

FP van Kradenburg

Sport Assistent

Lisa Booyens

Opvoedkundige Sielkundige

Suzette Bierman

Sekretaresse: Tikwerk

Marylize Rossouw

Finansies

Kommunikasie en Bemarking

Gerdie du Preez

Finansiële Hulp en Bode

Jeanine van Kradenburg

Sekretaresse: Skakelwerk

Bettie Molaodi

Algemene Werker: Kantoor

Maria Moloi

Algemene Werker: Kantoor

Maria Dlamini

Algemene Werker: Kleutertuin

Lukas Mashiloane

Algemene Werker: Terrein

Shepard Tawo

Algemene Werker: Terrein

Lawrence Molaodi

Algemene Werker: Terrein

Joseph Nyamane

Algemene Werker: Terrein